MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhyllor 10504498
nr 1050 4498
Bokhyllor
ett par, Teak, 1950-60-tal, längd: 100 cm, djup: 35 cm, höjd: 170 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 18:04:47
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)